יום 1 בשבוע האופנה בלונדון AW15

23/02/2015 0 תגובות חדשות ומאמרים label.m,

London Fashion Week AW15נכתב על ידי הבלוגר הרשמי של label.m  

עונה נוספת יש בבעיטה וזה התחיל עם מפץ! 

צוותי מושב טוני וגיא עובדים על פני עשרות מופעים שוב בעונה זו, ותמיד מובטח לראות כמה שיער נהדר על המסלול, אבל לא ציפיתי לראות כל כך הרבה זוהר ביום אחד. 

היום שלי התחיל באופנת צופים בי המינהל אמנותי הבינלאומי מריה Galati היה בדרך את צוות טוני והגיא מאחורי הקלעים בג'יימי ווי הואנג.

כפי שניתן לראות מהתלבושת לעיל, לא היה נושא מאוד סקסי לאוסף AW15 של ג'יימי. היא השתמשה בסרט 'Nympomaniac' כנקודת השראה מתחילה, עם הרעיון של מדוכאים אך נקבעה מכור למין שמרים כל הזמן את עצמה וממשיך, לא משנה מה חיים זורק לעברה. עם 50 גוונים לשבור את כל שיאי הקופה, למה לא להתחיל LFW עם כמה עבדים אור אה ?! 

השיער היה בכבדות בזכות מרקם לשימוש הליברלי של label.m מלח ים ריסוס וlabel.m החזק וגלוס. 

עבור חלק מהדגמים, מריה יצרה 'צעיפים' עם השיער, כך שהבנות היו כמעט שחנקו את המנעולים שלהם. שוב זה פשוט ממש הוסיף לתחושת השעבוד של האיסוף והשלים כל אסתטי. 

אני בטוח שנראה את הדברים עוד יותר גדולים מג'יימי בעתיד! 
משם אני מעדיף בהתרגשות הלכתי להביא ראה השיער שלי באתר על TONI & GUY הסלון. אני היה בר מזל מספיק כדי להיות בידיים בטוחות של בקי אירווינג מטוני והגיא Teddington לתיקון האופנה שלי.
עם label.m חוגג יום ההולדת העשירי שלהם חשבתי שיהיה דרך טובה יותר לחגוג מאשר להשתמש באחד מהגרסות החדשות ביותר שלהם, ריסוס נפח חרחורת Texturising. אתה יכול לראות כמה מרקם זה נתן לי! 

אני מעריץ ענק של מוצר זה ואוהב את הנפח שהוא מעניק לשיער בדרך כלל בסדר ודירה שלי. 

לאחר מפונק עצמי ביסודיות בסלון, בראשותי מאחורי הקלעים לז'אן-פייר מברגנצה לראות מה אינדירה Schauwecker וצוות היו עד לשם. 

מאוד אהבתי את מראה שיער זה כמו שזה היה אופנתי אך בוטל, כמעט כאילו שהיה לך תסרוקת גבוהה נחמדה לשים לאירוע חכם אבל אז היה קצת פרוע לילה וישן בזה לפני שהולך לעבודה שוב. 

ריסוס label.m מלח הים היה בשימוש למרקם, אבל זה היה במהדורה המוגבלת Giles label.m x היירספריי שאני ממש נרגש באמת לראות! אני לא יכול לחכות כדי להצטייד בכמה בקבוקים עצמי אלה! הם כל כך יפים! 

השיער נראה נהדר על המסלול, במיוחד מאחור שבו אתה באמת יכול להעריך את תחוב בפרטים. שמעתי הרבה דברים חיוביים מעיתונאי היופי סביבי, זה היה מבט שכולם היה להוט לנסות בעצמם! 

זה היה אז, ריצה מטורפת אל ולדורף לראות מה Cos Sakkas, לונדון מעצב שיער של השינה 2014, היה עד בפול קוסטלו ... 

בגדיו של פול הם לנצח נשיים וCos עשה קצת שיער יפה כדי להשלים את המראה של אלה בעונות האחרונות. השיער של עונה זו עשויה להיות אהוב עליי עדיין אף. 

הנפח היה מפתח (רק להסתכל על זה!) אבל שערות התינוק נופלות עזרו רופפות להוסיף קצת רכות למראה. אלה היו ההפך מכוורות מדי מובנים וזה בהחלט לא היה על להיות חלק ומבריק ומצוחצחים. 

המרקם היה חשוב שוב כל כך נפח label.m מוס, label.m תחיית האבק וריסוס נפח Texturising label.m כל נוצלו באמת לקבל את זה גובה ורכות. 

לתכנית האחרונה שלי ביום זה היה אחד ותכנית זאס & bide רק בבית אוסטרליה. סשה מסקולו-Tarbuck, Global מנהל קריאייטיב של טוני וגיא וlabel.m, עמד בראש צוות ושוב זה היה תכנית שהייתה על כל מרקם. 

הבגדים עצמם היו חזקים מאוד, עם כמעט כל פיסה אחת להיות חתיכת הצהרה עם יד תפרים, metallics וקישוט. היה לי שיער קצה סלע אמיתי כדי להשלים את הפראות של האוסף. 

היה שפע של label.m תחיית סגנון אבק על יד כדי ליצור המרקם הרצוי. זה בהחלט נראה אני אשמח לנסות בעצמי. 
וזה היה הסוף של יום 1! בהחלט יש לנו החלו את הדברים היטב :) 
זכור לפעול על פי toniandguyuk ו@labelmuk בטוויטר וInstagram עבור כל המסלול האחרון ורכילויות מאחורי הקלעים כפי שזה קורה, בתוספת לחפש ראיונות הווידאו שלי שהועלו לערוץ הרשמי טוני וגיא YouTube! 

...