כדי שבלונד מהחלומות לא יהפוך לבלונד מהסיוטים

מאת label.m 21/04/2021 0 תגובות חדשות ומאמרים label.m,

הבלונד הפך אחרי תקופה לג'ינג'י? מרגישה שאת שוב בדרך להפוך חלילה לשחורדינית את כנראה משתמשת בשמפו ומרכך נחותים, שאינם בריאים לבלונד החדש שלך.

בלונד זה אופי

בלונד הוא לא רק צבע, הוא אופי. מי שנולדה בלונדינית יודעת שצבע השיער שלה תמיד מעורר עניין גם בלי שהיא תצטרך לעשות שום דבר בקשר אליו. להיות בלונדינית זו אג'נדה, זה לא בהכרח קשור לצבע של העור והשיער הטבעי של האישה. בלונד הוא צבע שמושך הרבה תשומת לב, ולא כל אחת מסוגלת לעמוד במרכז ולספוג תגובות מהסובבים אותה.

כולן רוצות בלונד, כולם רוצים בלונדיניות

רבע מהנשים בעולם אם לדייק, חושקות בצבע הזהוב ומאמצות אותו בדרכים מלאכותיות וככל שהן יותר צעירות, הנתון גדול יותר: 52% מהנשים בנות 18-25 צבעו את השיער שלהן לבלונד בביקורן האחרון במספרה. גם ברשתות החברתיות, המהוות תמונת מראה של הטרנדים העולמיים, אין ספק שהבלונד שולט 
עם 12 מיליון פוסטים באינסטגרם תחת ההשטאג #blondhair (לעומת 4.5 מיליון #brownhair).

 

עם כוח באה אחריות

כדי לשדר נשיות נוטפת סקס אפיל צריך כוח, כדי לסובב ראשים צריך כוח, כדי לבלוט מעל כולם צריך כוח, וגם כדי להתמיד בטיפוח השיער, אותה שגרה תובענית שדורש צבע הבלונד, צריך כוח. הרבה כוח.
החוכמה היא להפקיד את שערך בידיים מנוסות, מקצועיות ובטוחות, שיתאימו לך את הגוון שיעשה לך הכי טוב וגם ילוו את שגרת הטיפוח שלך אחרי הביקור אצל מעצב השיער במוצרים שיישמרו על מראה טבעי, בריא וידאגו שהבלונד החדש שאימצת נשאר איתך לאורך זמן.

 

כבר הגעת לבלונד שרצית, 
למה להתפשר על שגרת הטיפול שאחרי?

נשים רבות מגיעות למעצב השיער וצובעות לבלונד החלומי שרצו, אבל אח"כ כשממשיכות בשגרת טיפוח השיער לחפיפות ולמרככים, מתפשרות על מוצרים נחותים הנמצאים ברשתות הפארם, אשר פוגעים בשיער וגורמים לדהייה מהירה של הצבע ואף להפיכה של הבלונד המושלם לכתמתם או שחורדיני 
לאורך זמן. כאשר אנחנו צובעים את השיער לבלונד לרוב אנחנו משתמשים בצבע בלונד עם אפור, הטכניקה שנעשית בתוך השערה בשלב הראשון מוציא את האדום ואת הכחול מהשיער ומשאיר את הצהוב, 
בשלב השני נכנס קצת אפור לצבע כדי לנטרל את הצהוב שיש בשיער. 
אך עם הזמן, הצבע מעט יצהיב. הצהוב הוא כאמור צבע טבעי שקיים בשיער, והאפור שהכנסנו בצבע כדי לנטרל את הצהוב, יורד עם החפיפות, וכך הצהוב הטבעי צץ בחזרה.

המלכה ה-M של מוצרי טיפוח השיער


לייבל אo, הוא קו מוצרים, זוכה פרסים, שפותח בהשראת האופנה, לטיפוח ועיצוב השיער
קו המוצרים פותח ע"י מעצבי שיער תחת פיקוח ובקרה של הצוות האומנותי של לייבל אם, טוני מסקולו וסאשה מסקולו טרבאק, מוצרי החברה נמצאים בשימוש קבוע אצל מעצבי השיער הבכירים בעולם ומככבים בכ-70 תצוגות אופנה בינלאומיות מדי שנה ובהם שבוע האופנה היוקרתי בלונדון.  כל המוצרים פותחו במעבדות החברה בחו"ל ועומדים בכל תקני הבריאות והפיקוח העולמיים.